Karolína Metzová, next-step kouč
Karolína Metzová, next-step kouč


Oheň - Kája

Pro mě je projekt Úsměvy královen srdeční záležitostí. Pomáhat ženám najít, osvobodit a žít svoji vnitřní královnu? Čili, žít jako královna? Dovolit ostatním, aby se mnou zacházeli jedině jako s královnou? Srdcovka...

Ale co to vlastně znamená? 

Pro každou z nás asi trošku něco jiného, ale já tady zastupuji oheň, takže to vezmu tudy. Oheň je o světle. Teple. O tom vidět, kam jdu, namísto tápání ve tmě. Hřát a být hřána. Ne planout jako rozbouřená hranice. Ale jemně zahřívat a vesele plápolat pro sebe a druhé na cestu. Být broučkovo lucerničkou. Sluncem něčího dne. Hvězdou svého nebe.

Pravá síla přichází, když osobnost slouží energii duše, napsal Gary Zukav. Staneš se sebou, sedneš si do vlastní identity a bez omluv žiješ sebe. A nic už tě nezastaví. Překážky přestaly existovat, možnosti ztratily limity. 

Je už načase, abys pustila Královnu z klece, její éra nazrála...

Země - Helenka

Prožívám jedno z nejkrásnějších období svého života. Přišlo po etapě zvratů, hledání, uvědomění a učení. Ta největší změna se udála po nástupu do tréninku Život Jako Hra. Začala jsem podnikat. 


Mám radost z toho, jakým způsobem se dá změnit zastaralé nebo škodlivé myšlení, a to nejen u mě, ale i mých parťáků. Pozoruji a objevuji krásu a ženskost mého věku.

Všímám si toho, s čím bojují lidé kolem mě – doslova. Mají vypilovanou strategii a mobilizují do zbraně. Kopou zákopy a shromažďují zásoby. Vyčerpávají zdroje i sebe.

Mám utkvělou myšlenku, že to není nutné. Životem se můžeme protančit. Můžeme jej hrát anebo si s ním hrát. Každá hra má svoje pravidla. Můj život – moje pravidla. Tvůj život – tvoje pravidla. Hra v sobě ukrývá výzvy a nezdary.

Společně je objevíme a bez milosti překonáme.

Hrejme si a bavme se. Tvořme společné hry. Každý může vnést neocenitelnou a jedinečnou kvalitu, která hře dodá originalitu.

Mým vkladem do společné hry je schopnost věci ukotvit do praxe. Pokud nevíš, čím je ta tvoje kvalita, dnes se tomu říká potenciál, máme způsob, jak ji objevit. Potom se sama můžeš rozhodnout, co uděláš se svým životem – a jak ho budeš hrát. Bude ti dávat smysl?

Helena Seifertová, kouč
Helena Seifertová, kouč
Pavla Böhmová, astroložka
Pavla Böhmová, astroložka


Voda - Pavli

Astrologie je starobylá a vznešená věda, jedna z matek našeho poznání. Nebe nás fascinuje napříč generacemi, bez rozdílu statutu či vyznání. A má pro to dobrý důvod!


Kyždý z nás se rodí v přesně daném okamžiku, na přesně daném místě, za přesně daných energií. Naše duše si totiž svoji mapu života předem utváří a vtiská ji pak za pomoci vlivu nebeských těles do našeho podvědomí jako jedinečný kód.


Mojí rolí je ten kód pro tebe přeložit, aby ti dával smysl. Aby tě vedl tak, jak si to tvá duše přeje. Jedině tehdy, žiješ-li v souladu se svým kódem, žiješ v harmonii se sebou a tím, kdo opravdu jsi. Pluješ s proudem, namísto aby ses nesmyslně dřela tam, kde to nenese ovoce. Chybí ti něco? Odpověď si již odedávna nosíš v sobě. Pomohu ti ji rozluštit.


Vzduch - Luna


Maluje, tančí, píše a inspiruje. Její výtvarná tvorba, to je nádhera a vznešenost, je zahalena do jakési nadpozemskosti. 


Luna je také multimediální umělkyně, jako tanečnice vytvořila metodu osobního rozvoje Free La Dance (Academy Of Self Knowledge), se kterou se naladíte na svou vnitřní podstatu. Tuto metodu osobního rozvoje využívají jednotlivci a firmy v Čechách i v zahraničí. V rámci Free La Dance vystupuje jako Bílá Šamanka a svým tanečním rituálem může ozvláštnit rozličné slavnostní události. 


Je autorkou motivačních karet Klíč Sisanul, ve kterých objevíte 81 originálních obrazů mystického symbolismu, které citlivě doplnila o motivační texty plné inspirativních otázek, citátů a hluboké symboliky. 


Pro Královny vytvořila jejich charakteristické logo, typické královskou modří a tvarem, jenž připomíná podvědomě vagínu a ženství.

Luna Isis, umělkyně
Luna Isis, umělkyně