Královna kancelářského křesla (12 setkání)

  • „Hanba mužům, kterým žena vládne." 
  • Jak si zachovat svou osobnost obklopena muži
  • Jak zůstat ženou, i když rozhoduji o osudu firmy
  • Jak se nesoustředit jen na firmu, ale užívat si i radosti každodenního života
  • Jak o sebe pečovat a nechat se rozmazlovat jako královna

Však víš, o čem je řeč. Každá z nás, která kdy zastávala vyšší funkci ve společnosti, řízené především muži, ochutnala hořkou kritiku, občasné ponížení (drž se radši vařečky a tohle nech chlapům) či pocit zoufalství, kudy dál.

Znám tvé hoře a vím, kudy z něj.

Začneme zlehka, zanalyzujeme tvoji situaci, nastavíme plán a ještě nás to bude bavit! Protože každá hra se dá hrát podle smysluplných pravidel a hravým způsobem. Jsem tu pro tebe.

A mám pro tebe DÁREČEK, Worktest v hodnotě 3.000,- Kč zdarma


Nejlépe však mluví činy namísto slov...

Chtěla jsem si splnit svůj sen a najít lepší variantu pro sebe v bydlení a práci. Díky koučování jsem přišla na to, že změna nemusí být nijak velká, a přesto může splnit svůj účel. Určitě bych koučování doporučila všem, kteří se sami nedokážou hnout z místa, potřebují si lépe utřídit myšlenky a priority. Bylo skvělé na sobě takto pracovat pod citlivým a věcným „odborným dohledem" ;)

- Šárka K.

OSVČ

Říká se, že vše je jak má být. A když je člověk připraven, přijdou mu do cesty lidé a události, které mají. Heli jsem potkala zrovna tak - v době, kdy jsem zjistila, že opět musím kompletně přehodnotit svůj život a zase si srovnat priority. Nechtělo se mi. Znamenalo to vykročit ze své komfortní zóny, učinit i nepříjemná rozhodnutí.
Prošla jsem několika těžkýma životníma zkouškama a Heli mi svým skvělým přístupem pomohla znovu si uvědomit, kdo vlastně jsem, co vše umím, co je pro mě důležité a tím pádem celkově znovu nastartovat :-)
Heli, děkuji Ti za pomoc a skvělý přístup. Samotné by mi vše trvalo o dost déle.
Jsem moc ráda, že jsem Tě poznala.

- Jana Navrátilová

Petře, proč jsi se mnou začal spolupracovat?
Řekla mi o Tobě kamarádka. S ničím jsem nepočítal, ale když jsme postupně začali odkrývat věci, které mě zdržují, a také díky Tvým návrhům na zlepšení, uvědomil jsem si posun v mé schopnosti se rozhodovat, jít do akce. Jsem průbojnější a umím lépe definovat to, co potřebuji od svých obchodních partnerů.


Co si myslíš, že je tím největším přínosem?
Uvědomil jsem si, že když to udělám hned, uvolní se místo pro další příležitosti.


Jaký je výsledek naší spolupráce?
Zlepšilo se u mě rozhodování, procesy jsou rychlejší, nezdržuji se zbytečnostmi, a to vede k akceleraci obchodu. Celkově se zlepšil můj přístup, jsem profesionálnější.

- Petr H.
Podnikatel


48 000,00 Kč
Please select variants first