Zbav se svých kil bolesti (12 sezení)

Ano, ukradla jsem titul knihy od Doreen Virtue, ale nenapadl mne lepší název. Sama jsem totiž zářným příkladem, že nadváha a pocit "nekrásy" je důsledkem nespokojenosti, bolesti a nepohody. Můžu to tvrdit, protože jsem za 18 měsíců přišla o 22 kg.

Jím doslova co chci, kdy chci a kolik chci. Jediné, co nejím, je lečo, olomoucké syrečky, mák a vinu. Moje tělesná aktivita se skládá z řízení auta, telefonování, skypování, zoomování, skákání do řeči, gaučinku, ležinku a lezení na nervy.

V jednom ohledu jsem ale absolutní mistr.

Nikdo mě nepřekoná ve vyhrabávání mých rezistencí. Co je to rezistence? Je to blok, překážka, program, prokletí, nevědomý vzorec. Každý tomu říká trochu jinak, ale všichni víme, o co jde. Nutí nás to nejednat tak, jak je pro nás zdravé, ale přesně naopak. Výsledkem je hromadění nespokojenosti, pocitu neštěstí a smutku. A ten se pak, ve zkratce, připomíná bolestí a ukládá do tuku, abychom se jím neotrávili. Ano, až tak jednoduché to je. Naše návyky, zlozvyky, strava, (ne)pohyb atd. se řídí podvědomím, v němž skladujeme i všechnu tu nespokojenost. Jedno vede k druhému.


A jak jsem se tedy oprostila od těch 22 kg? Měla jsem kouče. Následovala jsem zprávy, které mi moje podvědomí zanechávalo, a na konci každé šňůrky, která vedla někam do tmy, jsem našla kořen svojí bolesti.


A s každým takovým zahojeným bolením ode mne odešel i kousek nadváhy - zátěže, která tížila mojí duši a srdce. Jak jinak jsem měla pochopit, že ji tam mám, než tak, že jí na sobě fyzicky uvidím? Jak jsou naše tělo a mysl důmyslné!

Mám sen, a tím jsou ulice, po kterých chodí rozesmátí, šťastní, krásní lidé. A jsou takoví proto, protože se tak cítí a vidí. Protože je netrápí smutek nebo závist. Pak bude svět šťastným a bezpečným místem.

Pomoz mi ten sen uskutečnit. Začni hned. Zbav se svých kil bolesti. Ničím už ti neslouží. Pomůžu ti pochopit, k čemu jsi je potřebovala. A pak je společně zanecháme v minulosti. Napiš mi a začneme. Budeš tou nejkrásnější verzí sebe :)

13 000,00 Kč
Please select variants first